Zapach motyli – Konkurs!

„Na stole zjawił się tort i praliny. Brakowało tylko gości. Wyciągnęłam ze skrytki (…) zdjęcia najlepszych przyjaciół i zaczęłam ustawiać przy nakryciach. Na miejscu honorowym – Vadim. Po mojej prawej stronie Emily Bronte, po lewej – Antoni Libera. Dalej kolejno Fiodor Dostojewski, Marguerite Duras, kumple z Czech – Kundera i Hrabal. Dwie magiczne Joanny (Rowling i Harris) posadziłam koło siebie.(…)
Wszyscy. Więcej nie mogłam pomieścić. Ci najbliżsi.”

 

 

Mam ogromną przyjemność zapowiedzieć pierwszy na blogu konkurs.

I to nie byle jaki konkurs, bo do wygrania jest książka, którą bardzo cenię. Tak – „Zapach motyli” według Tatiany Bohunow!

Dlaczego warto przeczytać książkę i kogo powinna ona zainteresować? Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, sprawdźcie, czy wiecie, jak pachną motyle?

Bardzo cieszę się z konkursu, bo były wśród Was osoby zainteresowane powieścią, a które nie wzięły udziału w akcji z Wędrującą książką. Teraz macie okazję zdobyć swój własny egzemplarz!

 

Żeby wygrać książkę, musicie odpowiedzieć na pytanie:

„Czym według Ciebie grozi kujonizm?”

i wysłać odpowiedź na adres: liberte@interia.eu, podpisując ją swoim imieniem i nazwiskiem. Czas na wysłanie odpowiedzi:  6 sierpnia 2016 r.

Pięć najlepszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych powieścią „Zapach motyli”.

 

Nie trzeba lajkować ani udostępniać dalej zdjęć czy postów – jednak jeśli uważacie, że książka zainteresuje jakiegoś znajomego mola książkowego, na pewno będzie Wam wdzięczny za cynk!

 

konkurs książkowy blog

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem i sponsorem konkursu jest Wydawnicto Liberte.
  2. Konkurs trwa od 28 lipca do 6 sierpnia 2016 roku (do godz. 23:59).
  3. Zadanie polega na wysłaniu odpowiedzi na pytanie: „Czym według Ciebie grozi kujonizm?” na adres mailowy: liberte@interia.eu. Zgłoszenie należy podpisać imieniem i nazwiskiem.
  4. Pięciu autorów najbardziej kreatywnej odpowiedzi zostanie nagrodzonych egzemplarzem powieści „Zapach motyli” Tatiany Bohunow.
  5. Koszt wysyłki nagród pokrywa organizator konkursu.
  6. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej drogą mailową w dniu 07.08.2016 r.
  7. W dniu 07.08.2016 r. do zwycięzców będą wysyłane maile zwrotne z pytaniem o adres do wysyłki książki – adres ten należy wskazać do dnia 09.08.2016 r.
  8. W przypadku braku odpowiedzi do 09.08.2016 r. do godz. 23.59, zostanie wyłoniony nowy zwycięzca/zwycięzcy.
  9. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
  10. Dane osób biorących udział w konkursie będą przetwarzane tylko w celu przeprowadzenia konkursu – musicie podać swoje nazwisko i adres, żeby można było wysłać do Was książkę 🙂

 


Tutaj możecie zaobserwować mojego bloga:

A tutaj podzielić się informacją o konkursie ze znajomymi:

Powodzenia!

 Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych wartościowych wpisów, zaobserwuj mój profil na Instagramie i bądź na bieżąco 🙂Dodaj komentarz