Jesienna wishlista

jesienna wishlista - blog
Kojarzycie te wszystkie wishlisty, które tworzą blogerzy przed nadejściem odpowiedniego sezonu?
Teraz nadeszła kolej i na mnie.

 

Przed Wami moja jesienna wishlista…

 

 

Chociaż może jednak nie.

 

Co kilka miesięcy spisujemy listę rzeczy, które są nam potrzebne, podobają się, bardzo chcielibyśmy je mieć. W końcu je kupujemy, czujemy się spełnieni przez pięć minut, po czym traktujemy je już jak coś oczywistego. Tymczasem do głowy przychodzi nam kolejna rzecz, którą też koniecznie musimy sobie kupić…
Ile razy tak było?
Dlatego zamiast wishlisty postanowiłam spisać listę rzeczy, które kiedyś bardzo chciałam mieć, a teraz są moje.

 

Moja jesienna lista wdzięczności

jesienna wishlista
 

1. Czytnik
Tak bardzo go uwielbiam. Jeden z najlepszych prezentów, jakie dostałam. Jest lżejszy od niejednej powieści, ma dotykowy ekran, podświetlenie i tyle książek w środku! Zalety czytania na czytniku można mnożyć. Wspaniały towarzysz podczas jesiennych wieczorów.

 

2. Gorset
Ostatnio w ogóle zapomniałam, że go mam. Długo zastanawiałam się nad zakupem (ze względu na cenę), ale w końcu go kupiłam i jestem bardzo zadowolona.

 

3. Kozaki
To buty moich marzeń. Uwielbiam kozaki i noszę je już od jesieni. Te są na wysokim obcasie, ale dość grubym, więc są wygodne. Mają ozdobne wiązanie na całej długości i grafitowy kolor. Idealne.

 

4. Dżinsowe spodenki
Moje ulubione krótkie spodenki. Może wydają się nieodpowiednie na jesień, ale lubię je nosić razem z grubymi rajstopami.

 

A Wy? Też macie takie rzeczy, o których kiedyś marzyliście, a teraz są Wasze?

 

 

Nie chcesz przegapić kolejnych zaskakujących postów? Zaobserwuj mnie na:
Follow oraz