Umiejętności, o których marzy każdy

umiejętności - o tym marzy każdy

Są takie umiejętności, o których opanowaniu marzy większość z nas. Nie jestem pod tym względem oryginalna – też chciałabym móc się nimi pochwalić.

Kolejny dzień wyzwania na blogu Uli, w którym biorę udział. W tym wpisie odpowiadam na pytanie: Czego chciałabym się nauczyć?

 

Tak więc: mam całą listę umiejętności, które chciałabym posiadać. Wybrałam wśród nich cztery, o których marzę zdecydowanie najczęściej:

1. Chciałabym umieć śpiewać. Miło byłoby móc zaśpiewać na głos swoją ulubioną piosenkę i nie musieć zamykać wcześniej okna. Mogłabym wychodzić ze znajomymi na karaoke i nie wstydzić się potem przez najbliższy tydzień.

2. Chciałabym umieć rysować. Mogłabym wtedy ozdabiać każdy wpis na blogu. Wyrażanie się poprzez sztukę jest fantastyczne. Rysowałabym też pewnie jakieś zabawne komiksy.

3. Chciałabym umieć tańczyć. Mogłabym zostać cheerleaderką i kibicować męskim drużynom sportowym na naszej uczelni.

4. Chciałabym umieć grać na jakimś instrumencie. Najbardziej na gitarze, ale fortepian albo pianino nie byłyby takie złe. Mam w głowie tyle utworów, które chętnie bym zagrała! Wyobrażam sobie nawet siebie na małej scenie podczas jakiegoś lokalnego wydarzenia, z mocnym rockowym makijażem i…

 

Ach, zaraz, zaraz. Pytanie było, czego się chcę NAUCZYĆ, a nie co chciałabym UMIEĆ?

Aha.

To w takim razie niczego z powyższych.


Co zrobić, żeby nie przegapić kolejnych zaskakujących i niebanalnych tekstów?
Kliknij poniżej, a nic Ci nie umknie:

Follow lub