10 uroczych tapet na telefon

Widok słodkiej tapety po odblokowaniu telefonu przywołuje uśmiech na twarz, a otaczanie się pozytywnymi słowami dobrze wpływa na naszą podświadomość!

 

Ostatnio sporo czasu spędzam w programie graficznym jakim jest Canva – z czasu spędzonego tam zrodziły się między innymi poniższe grafiki.

Jeżeli któraś z nich się Wam spodoba, to możecie ją śmiało ściągnąć i wrzucić sobie jako ekran blokady telefonu, czy cokolwiek chcecie.

(Tylko nie publikujcie ich w swoim imieniu, a jeśli chcecie się gdzieś nimi podzielić, to zalinkujcie do źródła. Gdybyście wiedzieli, ile razy ktoś mi już ukradł grafikę i zamazał na obrazku adres bloga… chlip.)

Zastanawiałam się, czy dodawać do nich znak wodny, ale zrezygnowałam. Nieuczciwe osoby i tak go sobie zamażą, a dla Was ładniejsze będą te bez żadnego podpisu.

 

10 pozytywnych tapet na telefon

 

 

Uśmiechnij się tapeta na telefon

Dbaj o siebie: ładna tapeta na telefon

 

Kochaj - tapeta na telefon

Dbaj o siebie - tapeta na telefon

Bądź sobą - tapeta na telefon

inspirująca tapeta - odetchnij

zrobię to dzisiaj - tapeta na telefon

 

 

Któraś szczególnie się Wam podoba? Co macie u siebie na tapecie?Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych wartościowych wpisów, zaobserwuj mój profil na Instagramie i bądź na bieżąco 🙂8 komentarzy do “10 uroczych tapet na telefon”

  1. Ostatnia jest cudna. Ja mam u siebie taką tapetę: „Keep clam and never give up” nie jestem pewna czy tak to się pisze.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz