10 najlepszych wpisów z drugiej setki

Bum! Na blogu właśnie wylądował dwusetny wpis!

Z tej okazji zrobimy małą retrospekcję.

Drugą setkę wpisów napisałam ciut szybciej niż pierwszą, ale średnio napisanie 100 tekstów zajmuje mi to niecałe 3 lata.

Z okazji pierwszych stu wpisów opublikowałam na blogu podsumowanie z listą wpisów, które wzbudziły Wasze największe zainteresowanie. Znajdziecie go tutaj: Setny wpis na 25 urodziny.

 

W tym wpisie wrócimy się do 10 najbardziej popularnych tekstów z drugiej setki.

Mam nadzieję, że któryś z nich do czegoś Was zainspiruje albo poprawi Wam humor. Miłego czytania!

 

Inspirujące najpopularniejsze wpisy

10 najbardziej docenianych wpisów z bloga

 

1. 5 pięknych wierszy, które Cię poruszą – takiej popularności tego wpisu zupełnie się nie spodziewałam! Dzielę się w nim pięcioma ulubionymi, cudownymi wierszami polskich poetów.

2. 20 niebanalnych tematów do rozmowy – O czym rozmawiać, żeby zaciekawić drugą osobę? We wpisie zebrałam 20 pytań, które możecie zadać chłopakowi/dziewczynie, przyjacielowi, a nawet… sobie samemu.

 

10 najlepszych tekstów z bloga

 

3. Jak radzić sobie ze stresem – 6 naukowo sprawdzonych sposobów na poradzenie sobie z negatywnymi skutkami stresu i bardzo ciekawe podejście do samego stresu.

4. Jak osiągnąć więcej, robiąc mniej – wpis z wyjaśnieniem działania zasady Pareta wraz z konkretnymi przykładami wykorzystania jej w życiu.

5. Jak przestać się martwić? – To siedem sposobów na zmartwienia z jednego z moich ulubionych poradników:“Jak przestać się martwić i zacząć żyć” Dale’a Carnegiego.

 

10 świetnych blogowych wpisów

 

6. Skąd ściągnąć darmowe książki? – 5 miejsc z darmowymi ebookami do pobrania na czas kwarantanny 🙂

7. Co robić w domu? 50 pomysłów na aktywności – czyli 50 rzeczy do zrobienia bez wychodzenia z domu.

8. Wyzwanie czytelnicze 2020 – inspiracje czytelnicze na nowy rok – 12 propozycji książek na kolejnych 12 miesięcy.

 

Najciekawsze wpisy blogowe - 10 tematów

 

 

9. Jak poprawić sobie humor? – lista 20 pomysłów, jak poprawić sobie nastrój w gorszy dzień.

10. Dlaczego Lupin musiał umrzeć? – o niezwykłej symetrii w Harrym Potterze, na której zbudowany został cały cykl.

 


A który wpis podobał się Wam? Jakie tematy lubicie najbardziej?

 Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych wartościowych wpisów, zaobserwuj mój profil na Instagramie i bądź na bieżąco 🙂2 komentarze do “10 najlepszych wpisów z drugiej setki”

  1. Bardzo estetyczny i ciekawy blog! Czy recenzuje Pani również niezależnych polskich autorów? Jestem początkującą pisarką, może moja książka przypadłaby Pani do gustu? Oto opis powieści: W roku 1944 podczas Wielkiej Wojny para zakochanych nastolatków zostaje uwięziona w schronieniu i prowadzi wyczerpującą walkę o przetrwanie. W tle dogorywających ruin ukochanego niegdyś miasta zmierzają się z głodem, szczurami oraz własnym strachem o jutro. Jednak w tym bolesnym oczekiwaniu nie zjawia się wyczekiwana pomoc i spotyka ich koniec… ziemskiej wędrówki! Wydawałoby się, że jest to kres ich problemów, ale do osobliwego miejsca, w jakim zjawia się dziewczyna, nie trafia jej ukochany…
    W Ogrodzie Utrapień Ania musi stawić czoło niedopowiedzeniom, niejasnościom, absurdalności, ale wędrówka po tej osobliwej krainie okazuje się być podróżą w głąb własnej duszy.
    Jeśli byłaby Pani zainteresowana, proszę o kontakt 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz