Jak przetrwać jesień?

Jak przetrwać jesienią? Nie dać się stłamsić zimnu, ciemnościom za oknem i deszczowej pogodzie?

Oto kilka sposobów.

Przetrwać jesień - 7 porad

7 sposobów, jak przetrwać jesień

 

1. Zimny wiatr szumi na zewnątrz, a do mieszkania dociera niewiele światła słonecznego? Przygnębia Cię ponury widok za oknem? Warto przez kontrast docenić to, co się ma – możesz siedzieć bezpiecznie w cieple swoich czterech ścian! Masz dokąd wracać.
Zastanów się, za co jeszcze możesz dziękować i sporządź swoją jesienną listę wdzięczności.

 

2. Zastanów się, jakie masz dobre wspomnienia z jesienią? Pierwsze spotkanie z najlepszymi przyjaciółmi w liceum? Pierwszy dzień na wymarzonych studiach? Grzybobrania z rodziną? Budowanie kasztanowych ludzików za dzieciaka? Jakie dobre wspomnienia wiążą się z jesienią?

 

3. Poczytaj! Każda pora na czytanie jest dobra, a jesienny wieczór jest wprost idealny. Sięgnij po jedną z pięciu książek w jesiennym klimacie.

 

4. Wykorzystaj wieczory w domu, usiądź i porozmawiaj z kimś bliskim. Poznaj go lepiej. Dla inspiracji sprawdź 20 intrygujących tematów do rozmowy.

 

5. Weź z jesieni to, co najlepsze. Jesień to nie tylko szarówka i chandra. Wiąże się z nią również mnóstwo innych uczuć i przeżyć, których nie możesz przegapić!

 

6. Obroń się przed chandrą i wzmocnij swój układ odpornościowy śmiechem! Popraw sobie humor jedną z tych 20 propozycji.

 

7. Przygotuj listę jesiennych aktywności, którym oddasz się w tym roku. Co fajnego można robić jesienią? Zobacz: 20 rzeczy do zrobienia tej jesieni!


A jakie Wy macie plany na tę jesień?Jeżeli nie chcesz przegapić kolejnych wartościowych wpisów, zaobserwuj mój profil na Instagramie i bądź na bieżąco 🙂2 komentarze do “Jak przetrwać jesień?”

  1. Ja osobiście to bardzo lubię jesień. Nawet jak leje za oknem to w domu mam swoją przytulić norkę. Zapalam świeczki, przygotowuję jakieś dobre jedzonko, włączam muzykę i zawijam się w kocyk. 😚

    Odpowiedz

Dodaj komentarz